آشپزی غذاهای بند انگشتی

انواع ته چین فینگر فود

یکی از محبوبترین فینگر فودهای ما ته چین است. ته چین مرغ و یا گوشت میتواند انتخاب هوشمندانه ای برای میز فینگر فود شما باشد. مطالعه ادامه . . .

رول اسپرینگ roll spring

رول اسپرینگ ها ترکیبی ازمرغ ، گوشت یا کالباس با پنیر، قارچ و فلفل دلمه هستند که خمیر یوفکا دور آن پیچیده شده و در روغن سرخ شده و یا درون فر برشته میشود. مطالعه ادامه . . .

توپک سیب زمینی پنیری سوخاری

یکی از خوشمزه ترین و پر طرفدارترین فینگر فود ها، توپک سیب زمینی سوخاری است. مواد تشکیل دهنده آن بیشتر سیب زمینی و پنیر است و یک فینگر فود بسیار عالی برای بچه ها. مطالعه ادامه . . .

سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی یا pasta salad یکی از محبوبترین و خوشمزه ترین فینگر فود های موجود است و تقریبا در بین تمام افراد محبوبیت خاصی دارد. مطالعه ادامه . . .

مینی پیتزا فیگر فود

بدون شک، یکی از پرطرفدارترین فینگرفود، مینی پیتزاست. پیتزاها تنوع زیادی دارند. مطالعه ادامه . . .

کاناپ

کاناپ ها از فینگر فودهای خوشمزه هستند و دارای تنوع های خیلی زیادی هستند. مطالعه ادامه . . .

رد ولوت کاناپز red velvet canapes

یکی از متنوعترین و زیباترین فینگرفودها برای تزیین میز، ردولوت کاناپز است. این فینگر فود ترکیبی از نان تست، پنیر و ژامبون است که با پودر قرمز رنگ، به زیبایی کاور شده است. مطالعه ادامه . . .

شاه میگو سوخاری

اگر از طرفداران غذاهای دریایی هستید، بدون شک اولین انتخاب شما در یک مهمانی، میگو سوخاری با سس تارتار خواهد بود. میگوها به صورت تازه تهیه شده، سوخاری شده می باشد. مطالعه ادامه . . .

مینی همبرگر فینگر فود

مینی همبرگر های رنگی، یکی از بهترین گزینه ها در نولد کودکان مینی همبرگر های رنگی ما ست. نان این همبرگر ها به رنگ های مختلف قابل سفارش است. مطالعه ادامه . . .

رول کرپ سوخاری رنگی

کرپ های سوخاری، معمولا به خطر نوع سوخاری بودن، دارای طعم و ظاهری متفاوت هستند. این رول ها، براساس تم مراسم شما در رنگ های مختلف قابل سفارش است. مطالعه ادامه . . .

راتا فینگر فود

راتاها ترکیبات بسیار زیادی دارند اما ترکیب غالب آنها، یه لایه نان تست برش خورده در پایین، مواد میانی و به لایه پنیر کاتر خورده روی آن است. راتاها انواع زیادی دارند. مطالعه ادامه . . .

بقچه های رنگی

بقچه های رنگی این مدل فینگرفودها، در انواع رنگ قابل سفارش هستند. داخل این بقچه ها، ترکیبی از مرغ، گوشت و یا سوسیس و کالباس به انتخاب مشتری می باشند. مطالعه ادامه . . .

انواع فینگر فود:

در این بخش انواع گروه های فینگر فود قابل مشاهده می باشند. تمامی این فینگرفودها توسط گروه خبره تولید و به مشتریان محترم ارائه می شود.

جهت سفارش انواع فینگر فود و کیک ها و میوه آرایی و دسر های طبیعی برای جشنها و مجالس و عروسیها می توانید با شماره 09134339686 تماس حاصل فرمائید و یا اینکه از طریق فرم سفارش کار درخواست خود را ارسال نمایید . برخی از خدمت ما در ذیل ارائه شده اند و عبارتند از:

1 - تولید انواع فینگر فود در رنگها و شکلها و مزه های مختلف.
2 - ولید انواع دسر در رنگها و مزه های مختلف با انواع میوه های طبیعی.
3 - انواع کیک فینگر برای جشن تولد و عروسی و . . .
4 - سینی مزه برای جشنهای خصوصی و عمومی شما.
5 - میوه آرایی با میوه های طبیعی و تازه در اندازه های مختلف و تعداد بالا.
6 - ساخت شیرینی خانگی کاملا بهداشتی و خوشمزه با استفاده از مواد اولیه استاندارد.
Bita (Finger Food)